| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 7.00 см |
| Brand | METALIFE |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | HANGER |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 7.00 см |
| SELECTION: | METALIFE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМ ИЛИ ДЮБЕЛИРАНЕ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8680801617007 |





| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 7.00 см |
| Brand | METALIFE |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | HANGER |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 7.00 см |
| SELECTION: | METALIFE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМ ИЛИ ДЮБЕЛИРАНЕ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8680801617007 |