| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 7.00 см |
| Марка | METALIFE |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ЗАКАЧАЛКА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 7.00 см |
| СЕРИЯ: | METALIFE |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМ ИЛИ ДЮБЕЛИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801617007 |





| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 7.00 см |
| Марка | METALIFE |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ЗАКАЧАЛКА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 7.00 см |
| СЕРИЯ: | METALIFE |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМ ИЛИ ДЮБЕЛИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801617007 |