| COLOUR | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| Brand | HORECANO |
| MODEL: | БАМБУК |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | BATH WASTE BIN |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| HEIGHT: | 27.50 см |
| CAPACITY LITERS: | 5.000 L |
| DIAMETER SM: | 20.5 см |
| SELECTION: | BAMBOO |
| EAN | 3800131511911 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| Brand | HORECANO |
| MODEL: | БАМБУК |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | BATH WASTE BIN |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| HEIGHT: | 27.50 см |
| CAPACITY LITERS: | 5.000 L |
| DIAMETER SM: | 20.5 см |
| SELECTION: | BAMBOO |
| EAN | 3800131511911 |