| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| Марка | HORECANO |
| МОДЕЛ: | БАМБУК |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | КОШ ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| ВИСОЧИНА: | 27.50 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 5.000 L |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 20.5 см |
| СЕРИЯ: | BAMBOO |
| EAN | 3800131511911 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| Марка | HORECANO |
| МОДЕЛ: | БАМБУК |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | КОШ ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/БАМБУК |
| ВИСОЧИНА: | 27.50 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 5.000 L |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 20.5 см |
| СЕРИЯ: | BAMBOO |
| EAN | 3800131511911 |