| LENGTH | 61.00 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | CHROMA |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| MATERIAL: | ХРОМ |
| LENGTH: | 61.00 см |
| SELECTION: | CHROMA |
| EAN | 5901487014328 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 61.00 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | CHROMA |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| MATERIAL: | ХРОМ |
| LENGTH: | 61.00 см |
| SELECTION: | CHROMA |
| EAN | 5901487014328 |