| ДЪЛЖИНА | 61.00 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | CHROMA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА КЪРПИ |
| МАТЕРИАЛ: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 61.00 см |
| СЕРИЯ: | CHROMA |
| EAN | 5901487014328 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 61.00 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | CHROMA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА КЪРПИ |
| МАТЕРИАЛ: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 61.00 см |
| СЕРИЯ: | CHROMA |
| EAN | 5901487014328 |