| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| LENGTH | 40.00 см |
| Brand | KAPITAN |
| MODEL: | UNO |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| LENGTH: | 40.00 см |
| SELECTION: | KAPITAN UNO BLACK |
| EAN | 3800201583879 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| LENGTH | 40.00 см |
| Brand | KAPITAN |
| MODEL: | UNO |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| LENGTH: | 40.00 см |
| SELECTION: | KAPITAN UNO BLACK |
| EAN | 3800201583879 |