| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| Марка | KAPITAN |
| МОДЕЛ: | UNO |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА КЪРПИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 40.00 см |
| СЕРИЯ: | KAPITAN UNO BLACK |
| EAN | 3800201583879 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| Марка | KAPITAN |
| МОДЕЛ: | UNO |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА КЪРПИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 40.00 см |
| СЕРИЯ: | KAPITAN UNO BLACK |
| EAN | 3800201583879 |