| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 16.00 см |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ЕЛИНОР |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | WC PAPER HOLDER |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| LENGTH: | 16.00 см |
| SELECTION: | ELINOR BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6988354249198 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| LENGTH | 16.00 см |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ЕЛИНОР |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | WC PAPER HOLDER |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| LENGTH: | 16.00 см |
| SELECTION: | ELINOR BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6988354249198 |