| TYPE OF ACCESSORY | BOARD CASE |
| MATERIAL | ПАМУК И ПОЛИУРЕТАН |
| SIZE SM | 140.00 см |
| Brand | LEIFHEIT |
| MODEL: | 71604 |
| DIMENSION: | 140 X 45 CM |
| COLOUR: | СИН |
| SIZE SM: | 140.00 см |
| MATERIAL: | ПАМУК И ПОЛИУРЕТАН |
| TYPE: | КАЛЪФИ ЗА ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| TYPE OF ACCESSORY: | BOARD CASE |
| MODEL: | 71604 |
| TYPE OF ACCESSORY: | BOARD CASE |
| MATERIAL: | ПАМУК И ПОЛИУРЕТАН |
| SIZE SM: | 140.00 см |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 4006501716040 |




