| TYPE OF ACCESSORY | IRONING ATTACHMENT |
| SIZE SM | 130.00 см |
| Brand | VILEDA |
| MODEL: | RAPID 130X45 CM |
| DIMENSION: | 130X45 CM |
| COLOUR: | СИВ |
| SIZE SM: | 130.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РАЗМЕР 130X45CM |
| TYPE: | КАЛЪФИ ЗА ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| TYPE OF ACCESSORY: | IRONING ATTACHMENT |
| MODEL: | RAPID 130X45 CM |
| TYPE OF ACCESSORY: | IRONING ATTACHMENT |
| SIZE SM: | 130.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8001940001494 |


