| ТИП АКСЕСОАР | ПРИСТАВКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| РАЗМЕР СМ | 130.00 см |
| Марка | VILEDA |
| МОДЕЛ: | RAPID 130X45 CM |
| РАЗМЕР: | 130X45 CM |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| РАЗМЕР СМ: | 130.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАЗМЕР 130X45CM |
| ТИП: | КАЛЪФИ ЗА ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| ТИП АКСЕСОАР: | ПРИСТАВКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| МОДЕЛ: | RAPID 130X45 CM |
| ТИП АКСЕСОАР: | ПРИСТАВКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| РАЗМЕР СМ: | 130.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8001940001494 |


