| TYPE OF ACCESSORY | SCISSOR |
| SIZE SM | 12.50 см |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | 12.5 см |
| TYPE OF ACCESSORY: | SCISSOR |
| SIZE SM: | 12.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881270 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| TYPE OF ACCESSORY | SCISSOR |
| SIZE SM | 12.50 см |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | 12.5 см |
| TYPE OF ACCESSORY: | SCISSOR |
| SIZE SM: | 12.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881270 |