| ТИП АКСЕСОАР | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ | 12.50 см |
| Марка | SINGER |
| МОДЕЛ: | 12.5 см |
| ТИП АКСЕСОАР: | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ: | 12.50 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881270 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| ТИП АКСЕСОАР | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ | 12.50 см |
| Марка | SINGER |
| МОДЕЛ: | 12.5 см |
| ТИП АКСЕСОАР: | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ: | 12.50 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881270 |