| TYPE OF ACCESSORY | SCISSOR |
| SIZE SM | 18.00 см |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | 18 см |
| TYPE OF ACCESSORY: | SCISSOR |
| SIZE SM: | 18.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881300 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 7 days
| TYPE OF ACCESSORY | SCISSOR |
| SIZE SM | 18.00 см |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | 18 см |
| TYPE OF ACCESSORY: | SCISSOR |
| SIZE SM: | 18.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881300 |