| ТИП АКСЕСОАР | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ | 18.00 см |
| Марка | SINGER |
| МОДЕЛ: | 18 см |
| ТИП АКСЕСОАР: | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ: | 18.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881300 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП АКСЕСОАР | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ | 18.00 см |
| Марка | SINGER |
| МОДЕЛ: | 18 см |
| ТИП АКСЕСОАР: | НОЖИЦА |
| РАЗМЕР СМ: | 18.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| EAN | 8012267881300 |