| LENGTH | 15000.00 мм |
| DIAMETER MM | 1.30 мм |
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL: | ROUND LINE 1.3 ММ 15 М |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| LENGTH: | 15000.00 мм |
| THREAD LENGTH: | 15.00 м |
| DIAMETER MM: | 1.30 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014816 |


