| ДЪЛЖИНА | 15000.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 1.30 мм |
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ: | ROUND LINE 1.3 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА: | 15000.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 1.30 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014816 |


