| THICKNESS | 1.60 мм |
| LENGTH | 380.00 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS | 56 |
| Brand | OREGON |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.60 мм |
| LENGTH: | 380.00 мм |
| PITCH LENGTH: | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS: | 56 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.315 kg |
| EAN | 36577470502 |


