| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 56 |
| Марка | OREGON |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.60 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 380.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 56 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.315 kg |
| EAN | 36577470502 |


