| THICKNESS | 1.60 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS | 60 |
| Brand | OREGON |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.60 мм |
| PITCH LENGTH: | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS: | 60 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.336 kg |
| EAN | 5400182851608 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| THICKNESS | 1.60 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS | 60 |
| Brand | OREGON |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.60 мм |
| PITCH LENGTH: | 3/8 |
| NUMBER OF LINKS: | 60 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.336 kg |
| EAN | 5400182851608 |