| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 60 |
| Марка | OREGON |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.60 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 60 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.336 kg |
| EAN | 5400182851608 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 60 |
| Марка | OREGON |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.60 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 60 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.336 kg |
| EAN | 5400182851608 |