| THICKNESS | 2.40 мм |
| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THICKNESS: | 2.40 мм |
| DIAMETER MM: | 2.40 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.310 kg |
| EAN | 3800123166389 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| THICKNESS | 2.40 мм |
| DIAMETER MM | 2.40 мм |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CORD |
| THICKNESS: | 2.40 мм |
| DIAMETER MM: | 2.40 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.310 kg |
| EAN | 3800123166389 |