| ДЕБЕЛИНА | 2.40 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 мм |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА: | 2.40 мм |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.310 kg |
| EAN | 3800123166389 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЕБЕЛИНА | 2.40 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 мм |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА: | 2.40 мм |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.310 kg |
| EAN | 3800123166389 |