| LENGTH | 460.00 мм |
| DIAMETER MM | 16.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-GBC10 / GBC20 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | OTHER ACCESSORIES |
| LENGTH: | 460.00 мм |
| DIAMETER MM: | 16.00 мм |
| EAN | 3800972001732 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 460.00 мм |
| DIAMETER MM | 16.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-GBC10 / GBC20 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | OTHER ACCESSORIES |
| LENGTH: | 460.00 мм |
| DIAMETER MM: | 16.00 мм |
| EAN | 3800972001732 |