| ДЪЛЖИНА | 460.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 16.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-GBC10 / GBC20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ДРУГ АКСЕСОАР |
| ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM: | 16.00 мм |
| EAN | 3800972001732 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 460.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 16.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-GBC10 / GBC20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ДРУГ АКСЕСОАР |
| ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM: | 16.00 мм |
| EAN | 3800972001732 |