| THICKNESS | 1.60 мм |
| LENGTH | 8000.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | SPOOL WITH CUTTING LINE |
| THICKNESS: | 1.60 мм |
| LENGTH: | 8000.00 мм |
| THREAD LENGTH: | 8.00 м |
| EAN | 3165140349369 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| THICKNESS | 1.60 мм |
| LENGTH | 8000.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | SPOOL WITH CUTTING LINE |
| THICKNESS: | 1.60 мм |
| LENGTH: | 8000.00 мм |
| THREAD LENGTH: | 8.00 м |
| EAN | 3165140349369 |