| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| ДЪЛЖИНА | 8000.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ШПУЛА С КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.60 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 8000.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 8.00 м |
| EAN | 3165140349369 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЕБЕЛИНА | 1.60 мм |
| ДЪЛЖИНА | 8000.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ШПУЛА С КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.60 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 8000.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 8.00 м |
| EAN | 3165140349369 |