| THICKNESS | 1.50 мм |
| LENGTH | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS | 66 |
| FOR BAR LENGTH | 400 " |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DCC16 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.50 мм |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH: | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS: | 66 |
| FOR BAR LENGTH: | 400 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.300 kg |
| EAN | 7799034006944 |




