| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 66 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 400 " |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DCC16 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 400.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 66 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 400 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.300 kg |
| EAN | 7799034006944 |




