| PITCH LENGTH | 0.375 |
| NUMBER OF LINKS | 56 |
| FOR BAR LENGTH | 16 " |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | . |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| PITCH LENGTH: | 0.375 |
| NUMBER OF LINKS: | 56 |
| FOR BAR LENGTH: | 16 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.100 kg |
| EAN | 3800161503993 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| PITCH LENGTH | 0.375 |
| NUMBER OF LINKS | 56 |
| FOR BAR LENGTH | 16 " |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | . |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| PITCH LENGTH: | 0.375 |
| NUMBER OF LINKS: | 56 |
| FOR BAR LENGTH: | 16 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.100 kg |
| EAN | 3800161503993 |