| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.375 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 56 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 16 " |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | . |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.375 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 56 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 16 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.100 kg |
| EAN | 3800161503993 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.375 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 56 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 16 " |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | . |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.375 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 56 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 16 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.100 kg |
| EAN | 3800161503993 |