| THICKNESS | 1.10 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| NUMBER OF LINKS | 28 |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.10 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| NUMBER OF LINKS: | 28 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.050 kg |
| EAN | 3800972024410 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| THICKNESS | 1.10 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| NUMBER OF LINKS | 28 |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.10 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| NUMBER OF LINKS: | 28 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.050 kg |
| EAN | 3800972024410 |