| ДЕБЕЛИНА | 1.10 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| БРОЙ ЗВЕНА | 28 |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.10 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 28 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.050 kg |
| EAN | 3800972024410 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЕБЕЛИНА | 1.10 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| БРОЙ ЗВЕНА | 28 |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.10 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 28 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.050 kg |
| EAN | 3800972024410 |