| PITCH LENGTH | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS | 64 |
| FOR BAR LENGTH | 40 " |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| PITCH LENGTH: | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS: | 64 |
| FOR BAR LENGTH: | 40 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.280 kg |
| EAN | 3800123162381 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| PITCH LENGTH | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS | 64 |
| FOR BAR LENGTH | 40 " |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| PITCH LENGTH: | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS: | 64 |
| FOR BAR LENGTH: | 40 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.280 kg |
| EAN | 3800123162381 |