| THICKNESS | 1.50 мм |
| LENGTH | 45.00 мм |
| PITCH LENGTH | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS | 72 |
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.50 мм |
| LENGTH: | 45.00 мм |
| PITCH LENGTH: | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS: | 72 |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.300 kg |
| EAN | 3800123162404 |




