| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 72 |
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА: | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 45.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА: | 72 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.300 kg |
| EAN | 3800123162404 |




