| PITCH LENGTH | 0.325 |
| FOR BAR LENGTH | 16 " |
| Brand | FERROS TOOLS |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| PITCH LENGTH: | 0.325 |
| FOR BAR LENGTH: | 16 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ШИНА 405 ММ |
| EAN | 3800148450579 |





| PITCH LENGTH | 0.325 |
| FOR BAR LENGTH | 16 " |
| Brand | FERROS TOOLS |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| PITCH LENGTH: | 0.325 |
| FOR BAR LENGTH: | 16 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ШИНА 405 ММ |
| EAN | 3800148450579 |