| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 16 " |
| Марка | FERROS TOOLS |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.325 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 16 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ШИНА 405 ММ |
| EAN | 3800148450579 |





| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 16 " |
| Марка | FERROS TOOLS |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ВЕРИГА |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА: | 0.325 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА: | 16 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ШИНА 405 ММ |
| EAN | 3800148450579 |