| TYPE | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE | 1 БР |
| CAPACITY | 500.00 ml |
| Brand | XAVAX |
| MODEL: | 110732 500ml |
| TYPE: | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE: | 1 БР |
| CAPACITY: | 500.00 ml |
| EAN | 4047443505323 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| TYPE | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE | 1 БР |
| CAPACITY | 500.00 ml |
| Brand | XAVAX |
| MODEL: | 110732 500ml |
| TYPE: | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE: | 1 БР |
| CAPACITY: | 500.00 ml |
| EAN | 4047443505323 |