| ТИП | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ | 500.00 ml |
| Марка | XAVAX |
| МОДЕЛ: | 110732 500ml |
| ТИП: | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ: | 500.00 ml |
| EAN | 4047443505323 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| ТИП | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ | 500.00 ml |
| Марка | XAVAX |
| МОДЕЛ: | 110732 500ml |
| ТИП: | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ: | 500.00 ml |
| EAN | 4047443505323 |