| TYPE | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| CAPACITY | 16.00 ml |
| Brand | XAVAX |
| MODEL: | 111266 16 КАПС |
| TYPE: | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| COMPATIBLE WITH: | DOLCE GUSTO, NESPRESSO VERTUO |
| CAPACITY: | 16.00 ml |
| EAN | 4047443494191 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| CAPACITY | 16.00 ml |
| Brand | XAVAX |
| MODEL: | 111266 16 КАПС |
| TYPE: | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| COMPATIBLE WITH: | DOLCE GUSTO, NESPRESSO VERTUO |
| CAPACITY: | 16.00 ml |
| EAN | 4047443494191 |