| ТИП | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| ВМЕСТИМОСТ | 16.00 ml |
| Марка | XAVAX |
| МОДЕЛ: | 111266 16 КАПС |
| ТИП: | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| СЪВМЕСТИМ С: | DOLCE GUSTO, NESPRESSO VERTUO |
| ВМЕСТИМОСТ: | 16.00 ml |
| EAN | 4047443494191 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ТИП | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| ВМЕСТИМОСТ | 16.00 ml |
| Марка | XAVAX |
| МОДЕЛ: | 111266 16 КАПС |
| ТИП: | СТОЙКА ЗА КАФЕ КАПСУЛИ |
| СЪВМЕСТИМ С: | DOLCE GUSTO, NESPRESSO VERTUO |
| ВМЕСТИМОСТ: | 16.00 ml |
| EAN | 4047443494191 |