| TYPE | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE | 1 БР |
| CAPACITY | 500.00 ml |
| Brand | CARE PROTECT |
| MODEL: | ТЕЧЕН ПРЕПАРАТ КОТЛЕН КАМЪК |
| TYPE: | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE: | 1 БР |
| CAPACITY: | 500.00 ml |
| EAN | 8016361935242 |



| TYPE | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE | 1 БР |
| CAPACITY | 500.00 ml |
| Brand | CARE PROTECT |
| MODEL: | ТЕЧЕН ПРЕПАРАТ КОТЛЕН КАМЪК |
| TYPE: | ПРЕПАРАТ |
| PIECES IN PACKAGE: | 1 БР |
| CAPACITY: | 500.00 ml |
| EAN | 8016361935242 |