| ТИП | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ | 500.00 ml |
| Марка | CARE PROTECT |
| МОДЕЛ: | ТЕЧЕН ПРЕПАРАТ КОТЛЕН КАМЪК |
| ТИП: | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ: | 500.00 ml |
| EAN | 8016361935242 |



| ТИП | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ | 500.00 ml |
| Марка | CARE PROTECT |
| МОДЕЛ: | ТЕЧЕН ПРЕПАРАТ КОТЛЕН КАМЪК |
| ТИП: | ПРЕПАРАТ |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ: | 1 БР |
| ВМЕСТИМОСТ: | 500.00 ml |
| EAN | 8016361935242 |