| LENGTH | 7000.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| Brand | TIP |
| LENGTH: | 7000.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| EAN | 4011458310128 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 7000.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| Brand | TIP |
| LENGTH: | 7000.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 1'' |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| EAN | 4011458310128 |