| ДЪЛЖИНА | 7000.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 1'' |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| Марка | TIP |
| ДЪЛЖИНА: | 7000.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | 1'' |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| EAN | 4011458310128 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 7000.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 1'' |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| Марка | TIP |
| ДЪЛЖИНА: | 7000.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | 1'' |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЪС СМУКАТЕЛ И ФИТИНГИ |
| EAN | 4011458310128 |