| LENGTH | 210.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 30.3 MM (1") IT |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| Brand | TIP |
| MODEL: | 31052 |
| LENGTH: | 210.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 30.3 MM (1") IT |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| EAN | 4011458310524 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 210.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 30.3 MM (1") IT |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| Brand | TIP |
| MODEL: | 31052 |
| LENGTH: | 210.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 30.3 MM (1") IT |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| EAN | 4011458310524 |