| ДЪЛЖИНА | 210.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 30.3 MM (1") IT |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| Марка | TIP |
| МОДЕЛ: | 31052 |
| ДЪЛЖИНА: | 210.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | 30.3 MM (1") IT |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| EAN | 4011458310524 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 210.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 30.3 MM (1") IT |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| Марка | TIP |
| МОДЕЛ: | 31052 |
| ДЪЛЖИНА: | 210.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | 30.3 MM (1") IT |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДЕБИТ 7000 Л/Ч |
| EAN | 4011458310524 |