| LENGTH | 178.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 1" |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| Brand | TIP |
| MODEL: | 31058 |
| LENGTH: | 178.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 1" |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| EAN | 4011458310586 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 178.00 мм |
| CONNECTION THREAD | 1" |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| Brand | TIP |
| MODEL: | 31058 |
| LENGTH: | 178.00 мм |
| CONNECTION THREAD: | 1" |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| EAN | 4011458310586 |